UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ja to caly czas odtwarzam i podziwiam tego kierowcę, ktory to nagral.... Rownie dobrze mogl spanikowac i tez odbic w prawo z zamiarem ucieczki i czołówa bylaby gotowa a tu prosze...taką zimną krew zachowac, chyba ze to z czolgu bylo nagrywane dlatego nie drgnął :D to zart :P


Anuluj