UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Wydawac by sie moglo ze 58 lat to sie ma w glowie troche oleju a tu prosze! Nie wiem czy ta kobieta to przeczyta ale mam do niej jedno przeslanie: gdzie swoj rozum zostawilas??? Przez ciebie mogli zginac niewinni ludzie! Nie powinnas wiecej wsiadac za kierownice!