UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Zakładam, że 18-to latek jest uczniem więc nie pracuje, mandatu nie zapłaci i cały misterny plan poszedł w pi. .. du. Może skuteczniejszą karą byłaby konfiskata narzędzia przestępstwa???

kierowca2

Anuluj