UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Zakładam, że 18-to latek jest uczniem więc nie pracuje, mandatu nie zapłaci i cały misterny plan poszedł w pi. .. du. Może skuteczniejszą karą byłaby konfiskata narzędzia przestępstwa???
kierowca2
Zakładam, że 18-to latek jest uczniem więc nie pracuje, mandatu nie zapłaci i cały misterny plan poszedł w pi. .. du. Może skuteczniejszą karą byłaby konfiskata narzędzia przestępstwa???
kierowca2