UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
... spoko spoko, nie ma co takiej wrzawy podnosić, genialni monterzy zapomnieli nasmarować łożysk generatorów i wiatrak w kilka minut po uruchomieniu stanął hehehe firma sie ulotniła i teraz ani on działa ani nie ma kto go naprawić bo koszt naprawy jest porównywalny z kosztem zmontowania (dźwig 160tonowy i takie tam klimaty) tego cholerstwa ... więc więcey chyba nie będzie ...
Hesus