UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
I bardzo dobrze, że policja działa i ich łapie! Normalni kierowcy sie yanosikiem wyratują, a pijacy nie mają szans na ratunek!
iron
I bardzo dobrze, że policja działa i ich łapie! Normalni kierowcy sie yanosikiem wyratują, a pijacy nie mają szans na ratunek!
iron