UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Dziewczyna Daniela ?? - Pamiętaj tylko, żeby pozew napisał Ci ktoś mądry, bo język polski masz fatalny!
Kawa
@Dziewczyna Daniela ?? - Pamiętaj tylko, żeby pozew napisał Ci ktoś mądry, bo język polski masz fatalny!
Kawa