UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ten kolega właściciel mieszkania to baran. Policjanci musieli wiedzieć jakie mieszkanie odwiedzają. Było wiadome, że jak zaprzeczy, że nikogo nie ma to Policjanci nie powiedzą: "Aha, to przepraszamy i miłego dnia życzymy". Tylko mimo to wejdą i przeszukają. I że też się nie domyślał, że ukrywanie przestępców jest karalne.
StefanK