UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ten kolega właściciel mieszkania to baran. Policjanci musieli wiedzieć jakie mieszkanie odwiedzają. Było wiadome, że jak zaprzeczy, że nikogo nie ma to Policjanci nie powiedzą: "Aha, to przepraszamy i miłego dnia życzymy". Tylko mimo to wejdą i przeszukają. I że też się nie domyślał, że ukrywanie przestępców jest karalne.

StefanK

Anuluj