UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

5 lat w pudle? Gdzie za nasze podatki będą dostawać wikt, opierunek i się obijać? Karą powinno być pudło, ale na 10 godzin dziennie przymusowa robota w fabryce (najlepiej w HangYang na wtryskarkach) i niech odrabiają to co zniszczyli + zadośćuczynienie. To by była kara i ciężkiej pracy by się nauczyli i uświadomili ile ludzi ich dobytek kosztuje.

StefanK

Anuluj