Sobotnie granie na spontanie „U św. Ducha”

16.10.2024
Sobotnie granie na spontanie „U św. Ducha”
W sobotę, 19 października, w godz. 11-20 zapraszamy do sali „U św. Ducha” Biblioteki Elbląskiej przy ul. św. Ducha 3-7 na sobotnie granie na spontanie. Będzie dużo fajnych gier. Przybywajcie tłumnie!

Granie w gry planszowe ma wiele zalet: jest ćwiczeniem dla mózgu, uczy podejmowania decyzji i myślenia strategicznego, redukuje stres, jest odpoczynkiem od wszechobecnej elektroniki (m.in. od smartfonów, ekranów komputerów), integruje z innymi i jest po prostu świetną rozrywką.

Podczas sobotniego grania będą gry dla małych i tych całkiem dużych dużych, nie obowiązują tu żadne granice wiekowe, gramy zespołowo. Zachęcamy do zabrania rodziny, znajomych, sąsiadów itd.

Granie na spontanie organizuje klub Planszówkowy Zawrót Głowy i filia biblioteczna Kostka specjalizującą się w planszówkowych rozgrywkach.

„Biblioteka wydaje się być idealnym miejscem na spotkania z grami planszowymi. Gry, podobnie jak książki, mogą dostarczyć nam rozrywki, emocji, mogą wspierać nas w rozwoju, a poza tym wokół gier skupiają się fajni ludzie, którzy tworzą wspaniałą atmosferę otwartości i dobrego flow. Dlatego w sobotę, 19 października warto przyjść do biblioteki” – zachęca Anna Romańczuk z filii Kostka, propagatorka grania w gry planszowe.

 

Więcej informacji:pod nr tel. 55 625 60 95/96

 

 

Aleksandra Buła, Biblioteka Elbląska

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter