UWAGA!
[X]
Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Poczekajmy aż przedstawi swoją wersję reformy, podejrzewam że to taki wybieg że niby kompromis. PIS przedstawia reformę w wersji na wyrost, prezydent udaje że troszczy się o naród i vetuje po czym przedstawi swoją wersję reformy dokładnie taką o jaką chodziło Jarosławowi. To tak jak byś chciał pożyczyć ode mnie 100 zł ale wiesz że nie dam i prosisz że jesteś w trudnej sytuacji i potrzebujesz 2000,ja odmawiam ale ty tak się żalisz że odmawiając godzę się chociaż na ułamek tej kwoty i daję Tobie 100.Ja się cieszę że nie dałem 2000 a ty w duchu myślisz ale frajer od samego początku przecież chciałem tylko 100,którą właśnie dostałem.