UWAGA!

[X]

Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Poczekajmy aż przedstawi swoją wersję reformy, podejrzewam że to taki wybieg że niby kompromis. PIS przedstawia reformę w wersji na wyrost, prezydent udaje że troszczy się o naród i vetuje po czym przedstawi swoją wersję reformy dokładnie taką o jaką chodziło Jarosławowi. To tak jak byś chciał pożyczyć ode mnie 100 zł ale wiesz że nie dam i prosisz że jesteś w trudnej sytuacji i potrzebujesz 2000,ja odmawiam ale ty tak się żalisz że odmawiając godzę się chociaż na ułamek tej kwoty i daję Tobie 100.Ja się cieszę że nie dałem 2000 a ty w duchu myślisz ale frajer od samego początku przecież chciałem tylko 100,którą właśnie dostałem.