UWAGA!

[X]

Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Coraz częściej jestem przekonywany o tym, że ElblÄ…g to nie jakieÅ› szczególne miejsce ( no, bo jak można uprawiać historiÄ™ tego miasta tylko od 1945r. ) tylko stan umysÅ‚u lub jaźni miejscowej populacji zażywajÄ…cej dość szczególnych upodobaÅ„ mieszczÄ…cych siÄ™ pomiÄ™dzy kibolstwem i pitawalem - co niniejszym wnoszÄ™ na podstawie wielu publikacji i denuncjacji prasowych miejscowych mediów. No, ale tak poza tym to na dziaÅ‚kach nic siÄ™ nie dzieje – a wywiady (gospodarcze, polityczne, samorzÄ…dowe) i dziennikarska robota, bo nie wspomnÄ™ o tej „Åšledczej” albo dociekliwej – to chyba historia nie „z tego Å›wiata” bo pachnie zadupiem i pisdokracjÄ…, bo o bolszewizmie już nie wspomnÄ™.

AMalejużniekoniecznie