UWAGA!
[X]lub zarejestruj konto na portElu.
Żebyś się nie zdziwił jak Ci się ta reforma czkawką odbije. Reforma dotyczy regulacji nie mających pozytywnego wpływu dla podsądnych. Sądy będą podporządkowane politykom partii rządzącej i tyle w kwestii reformy, dla przeciętnego Kowalskiego potrzebne były zmiany w zakresie KK, KKW, KC etc. a to można było zmienić ustawą jak 2015 roku kiedy zmieniano Kodeks Karny i teraz więcej orzeka się grzywien żeby pieniądze wyciągać, kosztem mniejszej liczby warunkowych zawieszeń czyli "dawaj kasę popracuj społecznie - nie koniecznie dobrze byle były zrobione godziny, ale za to znacznie mniejsza kontrola ze strony kuratora. Żeby było jasne takie zmiany wprowadziło PIS w 2015 roku, o tym się nie mówi, mówią tylko to co wygodne żeby opinię społeczną przekonać do swoich zamiarów podporządkowania sądownictwa.
Elblążanin