UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Poprzednik napisał: "Panicznie boją się tych kamer ale tylko to umożliwi odseparowanie bandytów w policyjnym mundurze od policjantów którzy nie splamią munduru i stoją za porządkiem publicznym przestrzegając prawa. " - Nic dodać i nic ująć! Miejmy nadzieję, że zaopatrzą ich w kamerki jak najszybciej i oby tylko nie znajdowali sposoby na ich wyłączanie. Sądy będą na pewno się cieszyć mniejszą ilością spraw i to zdecydowanie, do tego mniej niewinnych ludzi będzie niesłusznie skazywanych.