UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Przypominam że każdą kontrole nagrywamy, nie ważne czy winny czy nie winny. Były informacje że polica bezprawnie odbiera i kasuje nagrania. W takim przypadku jest to kradzież i niszczenie mienia i ewentualnych dowodów w sprawie. Kamerek nie mają prawa dotykać co innego z telefonami ale i na to jest sposób. Dane na nośnikach można odzyskać w łatwy sposób ale mogą i karte zniszczyć wtedynajlepiej nagrywać bezpośrednio na dysk google w czasie rzeczywistym. Tego już nie skasują. Wszystkie info znajdziesz w necie.
Informator