UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@Anonimas54 - nie mam wątpliwości, że gdyby Polska pocałowałaby tę całą Unię w d. pę, to przy taki rządach jak obecnie, Polacy odnieśli by o wiele więcej korzyści niż te śmieszne dopłaty, między innymi dlatego, że i tak jako członkowie wspólnoty wpłacamy do jednej kasy a. .uja z tego mamy prócz słów pana Schulza "Wy macie zasady, my mamy pieniądze" i siedźcie pod naszym butem. .. widać jak PiS zarządza i jest prospołeczny w swoich inicjatywach, a Unia nastawiona jest na kapitalizm i tym samym dyma przeciętnego obywatela