UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
14 baniek tyle pewnie wyjdzie za remont zajezdni .O co przebudowane mają zostać przystanki ? Chcecie żeby ludzie jeździli komunikacja miejska a tniecie ilość kursów przez co dłużej czeka się na tramwaj lub autobus . Wyobrażacie sobie sytuację ze ktoś zostawia na parkingu przy dworcu auto , płaci za parking nie małe pieniazki idzie na autobus tam czeka na niego kilka minut i znów płaci . Moja diagnoza dla pomysłodawcy to : IDIOTA.
Jamaleg