UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
genialny pomysł z tym "park and ride". .. z Zawady pojadę samochodem na ten cud węzeł przesiadkowy, zostawię tam samochód, wsiądę w tramwaj i pojadę nim na pętlę Nad jarem, załatwię sprawę i analogicznie wrócę do domu. .. sztuczna inicjatywa. .. może po prostu za te pieniądze zrobić darmową komunikację?