UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Powinni się wziąć za te baby z rynku w elblagu gdzie jest policja która powinna ukarać za handel papierosami a w pawilonie są przechowywane papierosy w dużych ilościach skoro ludzie to widzą dziwie się ze nie ma reakcji od policji

Gz elblag