UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

koleżko potrzebujesz pracy to uderzaj do bds instal z rzeszowa, maja budowy w DE, dużo nie płacą, ale legalnie, jak masz dzieci dostaniesz kindergeld, jezyk opanujesz przejdziesz do niemieckiej za jakies tam €

kristobal1