A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
W Gdańsku rządzi sędziowska mafia, tam przestępców uniewinniają.
Dokarmiać w więzieniu trutką na szczury.
szefler go wyciągnie
Ojej stan zdrowia jego się pogarsza, BANDYTO zobacz co zrobiłes swojej corce, GNIJ w lochach.
powinny byc wyroki smierci dla takich meneli. Dlaczego z moich podatków takich morderców utrzymywać, szkoda mnie tej młodej osoby, która przez takich morderców może byc kaleka do końca życia, na100tys nie ma co liczyć. jak i na zapomogi.
patusy z polskiej wiochy
damski bokser jak Malboro
od Szeflera to 3h w bok
Ma nowego obronece
w wielu sprawach to kobiety same prowokują takie sytuacje nie popieram tego ale to winna kobiet!