22
07.07.2017

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
W Gdańsku rządzi sędziowska mafia, tam przestępców uniewinniają.
złodziej (2017.07.07)

info

7  
  0
Dokarmiać w więzieniu trutką na szczury.
fdvdfd (2017.07.07)

info

6  
  1
szefler go wyciągnie
(2017.07.07)

info

2  
  0
Ojej stan zdrowia jego się pogarsza, BANDYTO zobacz co zrobiłes swojej corce, GNIJ w lochach.
lolitta (2017.07.08)

info

4  
  0
powinny byc wyroki smierci dla takich meneli. Dlaczego z moich podatków takich morderców utrzymywać, szkoda mnie tej młodej osoby, która przez takich morderców może byc kaleka do końca życia, na100tys nie ma co liczyć. jak i na zapomogi.
emeryt (2017.07.08)

info

2  
  0
patusy z polskiej wiochy
dhd (2017.07.08)

info

2  
  0
damski bokser jak Malboro
(2017.07.08)

info

2  
  0
od Szeflera to 3h w bok
Masteron.Jacek (2017.07.08)

info

2  
  0
Ma nowego obronece
Rzetelniej (2017.07.08)
w wielu sprawach to kobiety same prowokują takie sytuacje nie popieram tego ale to winna kobiet!
(2017.07.10)

info

0  
  0