UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Panie Malicki jest pan chura optymista jak ten tor ma odciazyc lodowisko przy karowej jak jego kolejne terminy oddania do uzytku sa czysta mrzonka Juz w tamtym roku mielismy miec na tym obiekcie zawody rangi ogolnopolskiej kolejne terminy nie zostaly dotrzymane a Pan jak ci z Borowa. .. wszstko pomalu bedzie ok, tylko panowie to wszystko jest wlasnie za wolno i do kitu.

inspektorcolombo