UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

ja te spartaczona robote kazal bym odebrac prezydentowi miasta albo jego zastepcom, ,bo zawsze jakiegos glupka trzeba znalezc, ,nikt chyba przy zdrowych zmyslach tej przeterminowanej partaniny i to kilkakrotnie, nie mowiac juz o jakosci wykonania nie wezmie na swoje barki, no chyba ze barki sa z Borowa i podpieraja caly nasz urzad???

podpieralski