UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Nie rozumiem wpisów komentarzy. Wynika z tego, że facet jechał normalnie ale go zatrzymali bez powodu i złożyli fałszywe zeznania, że był pijany? Co się dzieje. Dobrze, że koledzy go uczciwie bronili ale co z tego jak też trafili do aresztu. I to jest państwo prawa? Nie można już spokojnie jechać samochodem.

spokojny