UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Problem polega na tym, czy funkcjonariusze nie składają fałszywych zeznań, co ostatnio często zdarza się policjantom. Sam doświadczyłem się na swojej skórze i dla mnie fakt składania fałszywych zeznań przez policjantów jest absolutnie nie do przyjęcia, ale cóż takie czasy na fałszowanie wszystkiego w szczególności przez stróżów prawa.