UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

o 21:30 w wymarłym mieście to rzeczywiście nie lada zagrożenie jadąc po pustej prostej drodze ale policjanci musieli się cieszyć że przed świętami komuś życie zatruli a sami przynieśli jakże oczekiwany mandat z prawkiem do statystyk.