18-latek zatrzymany za uszkodzenie auta

12
22.03.2017
18-latek zatrzymany za uszkodzenie auta
Policjanci zatrzymali 18-letniego Damiana W. Młody mężczyzna jest podejrzany o uszkodzenie samochodu swojego sąsiada. Wcześniej miał się z nim pokłócić. W ramach „rozwiązania sytuacji” 18-latek przebił cztery opony w samochodzie swojego sąsiada.
Kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności może grozić 18-letniemu Damianowi W. Młody mężczyzna był wcześniej notowany m.in. za kradzieże i uszkodzenia mienia. Tym razem zatrzymano go w sprawie uszkodzenia samochodu. Jak się okazało, uszkodzone auto należało do sąsiada 18-latka. Z policyjnych ustaleń wynika, że mężczyźni najprawdopodobniej pokłócili się. Wtedy Damian W. postanowił zemścić się na zaparkowanej toyocie sąsiada. Ostrym narzędziem przebił w niej cztery opony. Sprawa została zgłoszona na policję. Teraz usłyszy zarzuty uszkodzenia mienia. Może mu grozić kara do pięć lat pozbawienia wolności.
   
Krzysztof Nowacki, oficer prasowy KMP w Elblągu

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Czemu może mu grozić do 5 lat ?? zamknąć chwasta na pięć lat i przez pięć lat będzie spokój.
bynio199 (2017.03.22)

info

5  
  1
Policja go łapie, a sąd mu daje "10 raz" ostatnia szanse. Który to już raz o nim czytamy!!!??? Kryminał jak nic, książek nie trzeba czytać zeby stwierdzić:(
(2017.03.22)

info

5  
  1
Bezstresowe wychowanie i zakładanie niebieskich kart rodzinie za klapsa to teraz macie
(2017.03.22)

info

3  
  1
Jesteś cwani to powiedz mu to a nie jak idzie to za przeproszeniem p*zde kulicie przed nim jak masz mu cos do powiedzenia to powiedz :) pozdrawiam a nie na forum
obserwator12 (2017.03.22)

info

2  
  1
pdw damianek
SZTYWNIAK (2017.03.23)

info

1  
  0
I dobrze mordo :) hu* mu w dupe frajerowi bedzie miał przej*ane zycie na dzielnicy :)
aaaaaww (2017.03.23)

info

1  
  1
Jak tak można gnój ma tyle wyroków a biega po wolnośći to coś nie tak, jak to się mówi strzela z ucha jest to wiadome.Chwasta powinni zamknąc odrazu a nie puszczaja małolata, żeby znowu coś zrobił.Widać że jest teraz prawo dla Konfidentowwwww.Ciężkie życie będziesz miał w pudle Damianku,
xaxaxa (2017.03.23)

info

1  
  0
kofident to ty jestes pokaz sie to dopiero poznasz damianka
pop (2017.03.24)

info

0  
  1
kurcze jak tu bronia tego gnoja a on niczego konfitura nie jest wart. Tylko wlasnie wiezienia
000000000 (2017.03.24)

info

1  
  0
lamusy z damianka kofidenta chciecie zrobić to wam sie nie uda on jest sztywniejszy niż nie jeden prawilny taki ura bura co napisze na forum ze damian to frajer a sam jest haha a jestes taki mocny to idz i mu powiedz ze jest frajerem bys odwafi nie miał hehe cioto na forum to kazdy cwaniak :)
aaaaaww (2017.03.26)