A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Roboty publiczne!!!!! Jaki i Ziobro do roboty trzeba zaostrzyć kodeks karny!!!!!
syn klawisza jechać z nim
;-)to śmieć na halickiej będzie ciąną flaka za to że ma taką rodzinkę. .. Ojciec gad matka w sądzie.
Na frajerni się nim zajmą.
no niech ja tego pociąga złapie gdzieś na mieście
klawisz sie wstydzi że takiego psa wychował
Jak miałem 11 lat to było normalne że sie czasami od dorosłych po mordzie dostało i nikt z tego afery nie robił, za to ja wiedziałem do kogo nie mogę pyskować.
niech tylko zjedzie do puchy, tam będzie wiedział jak się szanuje ojca klawisza i jak za to będzie miał przesrane.
Matka w sądzie ujjjjj dupa pęknie jak nic
gang kulawego go wykończy ten mały to był jego bratanek
malboro i tak go zapuje
ojciec klawisz jakiś dramat też mi by odbijało jak by mój ojciec miał taki zawód kicha straszna i jeszcze matka w sądzie, chłopaki ręce zacierają