UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

testowanie służb ratowniczych to jakaś obsesyjna choroba wielu mieszkańców Elbląga, inspekcji robotniczo chłopskich dawno nie ma, chętni do kontrolowania wszystkiego i wszystkich miejsca sobie znaleźć nie mogą, takie porąbane to miasto.

znaciemniedobrze