A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Pijak zawsze dojdzie do celu po węchu.
85 zl za litr 2 razy drozej niz w sklepie
Takim prawem że jeszcze powinieneś stać na tle tej posesji.
"Chcialabym" to chyba rodzaj żeński? Bystrzacho
Wybitny wyczyn funkcjonariuszy straży granicznej, którzy alkohol techniczny zwolniony całkowicie z podatku akcyzowego zakwalifikowali jako alkohol pitny,a te zdjęcia to podejzewam ze takie hobby , jedni maja selfi z wakacji innni zdjęcia ze spirytem z bazaru
W roku 2016 ujawniono 5 milonow ton alkoholu sprzedanego bez zezwoleń w nieodpowiedni sposób , ale funkcjonariusze straży granicznej wola szukac po kurnikach na prywatnych posesjach.
Spiryt skazony mozna miec?sad zapewne zwroci!
No cóż tak nie wolno, na 500 plus państwo musi akcyzę pobierać.
5l spirytu znaleźli w kurniku haha i co teraz ? Jak odkazic jaja? Będą z salmonella kokoko. Wyczyscic butelkę tylko z kurzych odchodów !!!