A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
One czekaja na królewicza, naogladaja sie tego syfu w tv i w glowie papka co sie dziwic. .. Zreszta jak taka poszkodowana to po co zadawala sie z 60 latkiem??? Moze znudzil jej sie rownolatek grajacy w gry:)
Racja dla kolesia ktory napisal o laskach odwalonych a mezowie jak dziady-potwierdzam!!!
Mam przypadek z wlasnego podwórka, maż sluchajcie ubrany jak rolnik sweter a'la ruski rynek, spodnie dzwony, buty najtansze zeby nie powiedziec "trumienki" a stara-jedyny cel w ciagu dnia to co sobie kupi. Nie napisze co nosi bo jest dosc charakterystyczna, tzn ma dominujacy kolor :) wg mnie zatrzymala sie gdzies w latach 90 tych jak miala 18 lat i smigala do Kazamatów:)hehe Podsumuje to tak: egoistka, ktora ma meza frajera, bo normalny facet sam chcialby wygladac na czasie a nie nosic sweter z napisem Eagle:)) Potem dziwicie sie dlaczego faceci was zostawiaja. ..