Okradali altanki

11
10.02.2017
Okradali altanki
(fot. KMP Elbląg)
Kuchenki mikrofalowe, sprzęt sportowy oraz narzędzia ogrodnicze padały łupem dwójki włamywaczy: 23-letniego mężczyzny i 27-letniej kobiety. Policjanci zatrzymali sprawców i odzyskali znaczną część skradzionych przedmiotów. W chwili obecnej trwa ustalanie, do kogo należą pokazane na zdjęciu rzeczy.
Dwójka sprawców: Andrzej D. i Żaneta W. działała od końca stycznia tego roku. Najczęściej para „odwiedzała” ogrody działkowe w okolicach ulic: Malborskiej, Kościuszki, Lotniczej i Okrężnej. To stamtąd złodzieje pozyskiwali najwięcej przedmiotów włamując się do ogrodniczych altanek. Wśród skradzionych przedmiotów najliczniejszą grupę stanowiły narzędzia ogrodnicze, sprzęt grający, sportowy oraz sprzęt AGD. Przedmioty te sprzedawali w elbląskich lombardach. Policjanci odzyskali znaczną część skradzionych rzeczy.
   Para włamywaczy usłyszała już zarzuty. Teraz odpowie za swoje czyny przed sądem. Kobieta nie była notowana, natomiast 23-latek był już wcześniej karany m.in. za włamania i posiadanie narkotyków.
   
podkom. Krzysztof Nowacki, oficer prasowy KMP w Elblągu

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Biedni pięściarze nie mają na czym trenować więc teraz zamiat tego worka powiesić im tych bochaterów;-)
(2017.02.10)
Nieważne co nawet mogli ukraść słonia porcelanowego z altanki nic ich nie upoważnia do zabierania komuś czyjejś własności.
(2017.02.10)
po co im poziomica dajcie mi tych pustakow sam ich do pinu postawie a ja na 7-mke niech targa kukurydze.
takaprawda (2017.02.10)
Bohaterze, widzę, że robisz błędy ortograficzne, jak były prezydent Komorowski.
Tseboola (2017.02.11)
@takaprawda. Zgłaszam właśnie na policję, ze mnie obraziłeś. Tak więc spotkamy sie w sądzie!!!!
(2017.02.11)

info

2  
  6
łapy połamać i nogi wiecej nie ukradną. Teraz widzimy że broń powinna być dostępna raz pif i po problemie.
(2017.02.11)

info

5  
  1
zdjęcia opublikowac to będzie kara dla nich.
(2017.02.11)

info

3  
  1
ale lupy :-) widać brali co się dało. .. brak tam jeszcze tylko używanej opony od stara i choinki zapachowej o zapachu kokosowym. ..
(2017.02.11)

info

1  
  2
Dopakować im na maksa, zeby inne tego typu menelstwo odstraszyć. Jak pójdzie fama w ich środowisko, ze nie warto kraść, to i wezmą się za uczciwą pracę, a jeszcze jeden menel będzie pilnować drugiego, żeby nie daj Boże nie narazić się policji.
(2017.02.12)

info

3  
  1
Jestem pewien że to co ukradli to jest tylko namiastka strat które wyrządzili włamując się do altanek.
mazii (2017.02.12)

info

2  
  0