UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

,, Spotykam się z tymi oprawcami, bo nieraz trafiają do mnie i śmieją mi się w twarz. " to ja myślę, że postawić ich w centrum Elbląga i niech elblążanie wezmą ze sobą łopaty i czekają aż uśmieszek zniknie :)