UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Jak nie posadzą ich to oni nadal będą jeździć bez prawka, po pijaku i będa mieli w d. pie wymiar sprawiedliwości, życie i zdrowie innych już mają gdzieś to ludzkie śmieci są i trzeba takich utylizować !

KatNaDrogowychMorderców