UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Tak pier. .. .. taki w inny samochód, pozabija ludzi w tym może dzieci i później tłumaczy, że przecież był pijany i nie zrobił tego celowo. Oczywiście ktoś inny wlał mu alkohol do gardła i to zapewne nie on co róż będzie chodził na cmentarz. Skończmy tolerowanie narodowego alkoholizmu. !