UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
hahaha - zgłoszenie interwencji skutkuje natychmiastowo podjęciem działań może przez dyżurnego tak ale nie patrol - haha rok temu zgłaszałem ze środy na czwartek o 3 w nocy awanturę domową włącznie z tłuczeniem talerzy - chłopcy radarowcy jechali 40 minut - dłużej niż z dworca PKP nad Jar w godzinach szczytu - a no tak -korki były;)
jerzyWawrzyniec