UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Dobrze by było, żeby pochwalili się jak szybko z osoby niewinnej potrafią zrobić przestępce ! Bo im na to przepisy pozwalają i zawsze potrafią na wszystko znaleźć pragrafik. Chyba nie o takie postępowanie chodzi obywatelom:) wszystko powinno odbywać zgodnie prawem i w granicy prawa także dla funkcjonariuszy policji.