UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Kolejny dowód na to, że jak popełniać przestępstwa TO TYLKO w Elblągu! Biegać z nożem, grozić ludziom, zranić Policjanta. .. i dostać rok odsiadki. Jak tak dalej pójdzie to wszelki element z całej Polski będzie zjeżdżać się do Elbląga aby tutaj "robić swoje".

KKKKK1