UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Kolejny dowód na to, że jak popełniać przestępstwa TO TYLKO w Elblągu! Biegać z nożem, grozić ludziom, zranić Policjanta. .. i dostać rok odsiadki. Jak tak dalej pójdzie to wszelki element z całej Polski będzie zjeżdżać się do Elbląga aby tutaj "robić swoje".
KKKKK1