UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Po co mu te kule??Przecież po wiejskiej śmiga bez nich, że hejjj szczególnie po bro. .. Rok to zdecydowanie za mało dla takiego. Ciekawe czy posiedzi w więzieniu czy dalej w tym ośrodku w Barczewie gdzie każdy go tłucze.

marks