UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Panowie Komendanci ( mowa o tych od mersedesów ) popatrzcie na siebi i ocencie swoje postępowanie oraz poważnie się nad nim zastanówcie. Pamiętajcie, że im wyższy stołek tym boleśniej się z niego spada...

porażka