UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Moze by tak kupic od rosyjskich "jubilerow" odpady radioaktywne z elektrowni atomowych. To podobno wystarczy do stworzenia "brudnej" bomby nuklearnej, ktora by wystarczyla jako bron odstraszajaca potencjalnych najezdzcow. No oczywiscie po zorganizowaniu nosnikow tych ladunkow (jakies dobre rakiety).

Kazik.2000