A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Mi tez ukradziono rower ???? z piwnicy we wrześniu tego roku i co się jakoś nie znalazł i był sporo warty
Łał bajera
powinni łamać palce za kradzież to by się skończyły takie rzeczy