UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Co to jest 20000? weżcie się za tych co kradną miliony każdego dnia, i to niby w majestacie prawa. A po 20000 tysi to przepuszczają jednego dnia/wieczora na dziwki, alkohol itp. A to niczyje pieniądze, tylko NASZE -podatników. Marzy mi się druga Norymberga, właśnie dla nich. A w tym wypadku tylko kara chłosty w publicznym miejscu i prace społeczne na rzecz miasta w kamizelce z napisem -JESTEM GŁUPCEM