UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Co to jest 20000? weżcie się za tych co kradną miliony każdego dnia, i to niby w majestacie prawa. A po 20000 tysi to przepuszczają jednego dnia/wieczora na dziwki, alkohol itp. A to niczyje pieniądze, tylko NASZE -podatników. Marzy mi się druga Norymberga, właśnie dla nich. A w tym wypadku tylko kara chłosty w publicznym miejscu i prace społeczne na rzecz miasta w kamizelce z napisem -JESTEM GŁUPCEM