UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Za drobne kradzieże. .. .? Powinien to publicznie odpracować, a tak poszedł sobie odpocząć za nasze pieniądze. Gdzie tu logika? co za prawo? A jak wyjdzie, pójdzie do MOPS-u po zasiłek, bo mu się należy. A co najlepsze?-. .. .. dadzą!!! ŻYĆ NIE UMIERAĆ