A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
a młotek miał atest
Pewnie chciał mu głupoty z głowy wybić
.. .albo rozumu do głowy nabić
Napewno napisał na FB że Legła rzondzi, jak by tak napisał to sam bym użył młotka
100% jakiś prawicowy oszołom.
@100% jakiś prawicowy oszołom. @ - Oszołom to ty jesteś !!!
"Rządzi" to Ty chyba młotkiem często obrywałeś.
Tylko prawicowiec gdy brak mu silnych argumentów ( a biorąc pod uwagę średnie IQ prawicowca to szybko mu się wyczerpują ) sięga po argument siły.
unikalny gangsta