UWAGA!

[X]

Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Do wszystkich czytelników!! Od 19 listopada leżałam w Elblągu na oddziale patologii ciąży, i tak się złożyło, że ta niby zgwałcona dziewczyna też leżała, oczywiście w ciąży z trzecim dzieckiem. (dwójkę dzieci jej już zabrali do rodzin zastępczych) chodziła po wszystkich pokojach i opowiadala nie stworzone historie. Współczuję dla tego dzieciatka że musi być skazane na taką matkę!!! W styczniu zgwałcona a w marcu zachodzi w ciążę. Z tego co się słyszy to zgwałcona kobieta latami nie może dojść do siebie, a tutaj rozmowa na luzie!!!!!

Małą