UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

W końcu Qukiz z Liroyem chcą doprowadzić ten bandycki kraj do normalności. OC za pojazd użytkowany a nie jak do tej pory za przyczepę kempingową czy motocykl jak pół roku stoi w garażu. To samo z punktami karnymi, jeździsz bezpiecznie bez mandatów to masz po roku bonus.

Figarol