UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Minęły czsy kedy sądy wydawały wyroki na telefon. A może w tym przypadku nadal czekają. Gdyby to był jakiś biedak albo uczeń co podrobił legitymację, albo jakiś głodny co ukradł batonika za 1,70zł. , To wyrok już dawno by zapadł. Ten człowiek jeśli można go tak nazwać, obracał się w tym środowisku. I stąd teraz jest problem z wyrokiem. Gdyby rozprawa toczyła się np we Wrocławiu już dawno byłoby po sprawie, czyli po wyroku.