UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Zamiast szkolić to rozdają prawo jazdy każdemu - po źle skonstruowanym szkoleniu i egzaminie, a potem zabierają już prawie za wszystko. Weźcie się za szkolenia, place manewrowe, badania lekarskie. Badania lekarskie wizyta u lekarza i wypisanie papierka nikt nie przeprowadza poważnych badań, szkolenie hmmm. .. praktycznie żadne, (komu w praktyce przydaje się jazda po łuku np tyłem??, szczególnie że punto i każdy inny samochód na tym samym łuku zachowuje się inaczej. ) a oblane egzaminy są tylko dla kasy. Brakuje prawdziwych szkoleń i prawdziwych egzaminów. Mamy prawo tworzone dla kasy a nie dla bezpieczeństwa.
okoniowaty