UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Drugi most w śródmieściu oczywiście potrzebny ale pora pomyśleć o trzecim moście i obwodnicy Braniewa bo na berecie natężenie samochodów ciężarowych nie odpowiada parametrom spokojnego powiatowego miasteczka. Można pomyśleć że człowiek przyjechał do Warszawy a nie Braniewa. Hero (Heronim Zabiełło)