UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

widać w dąbrowie że budują się bogaci a ludzie chodzą do biedronek i do szmateksów bo biznesmeni maja kosztem wyzysku i dlatego uciekajcie z Elbląga i z Polski tu tylko bogaci i księża się bogacą a innym nie chce rząd pomóc

innak